Rekrutacja trwa cały rok – gdy zwalnia się miejsce

 

 

Do Klubu Malucha Tup-Tup rekrutacja prowadzona jest całorocznie. Jeśli zwalnia się miejsce i jakieś dziecko odchodzi, jest możliwość dołączenia innego dziecka. Najwięcej miejsc zwalnia się końcem sierpnia, kiedy to najstarsze dzieci odchodzą do przedszkola. Zdarza się jednak, że w innym czasie w ciągu roku szkolnego zwalniają się 1-2 miejsca. Informuję o tym kolejną rodzine z listy chętnych.

Prowadzę listę chętnych, na którą można trafić uzupełniając Formularz rekrutacyjny online:

 

https://forms.gle/zyLvGxtcD4QoAv5NA

 

Wypełnienie formularza jest pierwszym etapem rekrutacji do Tup-Tupa. Drugim etapem jest spotkanie na żywo w Tup-Tupie, rozmowa i zapoznanie się - w momencie, w którym będzie aktualnie wolne miejsce dla dziecka. Trzecim etapem jest decyzja obu stron co do podjęcia współpracy. Z mojej strony ważne przy zbieranu grupy jest równowaga wiekowa i płciowa w aktualnej grupie.  I to ten czynnik nieraz jest decydującym kryterium.

 

W razie dodatkowych pytań poza formularzem jestem otwarta na kontakt z Państwem pod nr 602 454 775 lub mailem: biuro@tuptup.krakow.pl Z uwagi na bardzo liczne telefony preferuję wypełnienie formularza i kontakt smsowy/mailowy.

Pozdrawiam,

Kasia Skóra

Tags:

Zobacz jeszcze: