Mój Klub znajduje się w domu jednorodzinnym z wewnętrznym ogrodem do zabaw. Do dyspozycji dzieci jest duża bawialnia z wyjściem na taras i ogród oraz wydzielone miejsce do czynności pielęgnacyjnych. To tu razem z dziećmi spędzamy najwięcej czasu. Jasna, pastelowa kolorystyka ścian bawialni wpływa wyciszająco na dzieci

Podczas zajęć nie są rozpraszane przez jaskrawe barwy, co sprzyja skupieniu uwagi i koncentracji. Większa powierzchnia podłogi pokryta jest jasno brązowymi dywanami. Wszystkie zabawki umieszczone są na półkach dostępnych dla dzieci i w pojemnikach na podłodze. Kolorowy stolik i krzesełka umożliwiają prowadzenie zajęć plastycznych w sposób bezpieczny dla kręgosłupa. 

Bezpośrednio z bawialni znajduje się wyjście na taras i ogród. Dzieci mogą aktywnie spędzić czas na zielonej, świeżo wyrośniętej trawie oraz podziwiać różnorodną roślinność. Bawialnia jest oddzielona drewnianym płotkiem od kuchni i schodów, po to by dzieci mogły się swobodnie i bezpiecznie bawić. 

Kolejne pomieszczenie to oddzielna sypialnia dla maluszków chcących odpocząć. Znajdą tam spokój i wytchnienie. Dostępne jest również WC i łazienka, gdzie myjemy rączki i buźki oraz miejsce do przechowywania wózków i fotelików.  Cały obiekt w ciągu dnia jest zamykany, aby nikt z zewnątrz nie miał do niego wstępu. Usytuowane z tyłu domu taras i ogród, z których korzystają dzieci są całkowicie oddzielone od ulicy dzięki czemu przypadkowi przechodnie nie zaglądają do dzieci.
 
Klub jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00. Opieka poza tymi godzinami, a także wieczorami i w weekendy jest ustalana indywidualnie.