Mama Oli

Nasza Ola przyszła do Tup Tupa jak miała niespełna 8 miesięcy. Jak każda mama obawiałam się jak taki maluszek poradzi sobie w obcym miejscu. Jednak szybko zrozumiałam że Tup Tup był strzałem w dziesiątkę. Wszystkie ciocie, traktują dzieci z ogromnym szacunkiem spokojem i miłością. Codziennie dostawałam informacje co Ola robiła, czy spała czy zjadała oraz jakie było jej samopoczucie. Ola bardzo szybko złapała kontakt z dziećmi, przynosiła do domu mnóstwo różnych piosenek 🙂 . Dla mnie najlepszym dowodem na wspaniałą atmosferę w klubie był fakt, że za każdym razem jak miałyśmy wracać do domu Ola przeciągała moment wyjścia żeby jak najdłużej zostać w TupTupie .

Urodziny, ubieranie choinki, zabawy w ogrodzie, tańce, czy choćby zwyczajne zabawy w ciągu dnia były utrwalane na fotografiach, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć co nasza pociecha robi, a patrząc na uśmiechnięte buzie dzieciaczków można śmiało powiedzieć, że się nie nudziły.

Pani Kasia robi wszystko co w jej mocy aby atmosfera w Tup Tupie była naprawdę rodzina. Widać, że TupTup jest jej trzecim dzieckiem 🙂.

Z całego serca polecam Tup Tupa, to bezpieczne, pełne miłości i zrozumienia miejsca dla każdego malucha.

Dziękujemy Pani Kasi oraz wszystkim ciociom za cudowne 2 lata, (szkoda że nie prowadzicie przedszkola 😉)

Tags:

Zobacz jeszcze: