Mama Alusia – opinia o miejscu i opiece

 
"Klub Tup-Tup to miejsce gdzie moje dziecko jest przede wszystkim BEZPIECZNE i RADOSNE. Wprawdzie zdarzyło się kilkakrotnie, że synek zapłakał przy rozstaniu, ale Ciocie potrafiły tak umiejętnie i troskliwie się nim zająć, że zaraz o tym zapominał i dołączał do bawiących się dzieci. Ciocie bardzo dbają o prawidłowy rozwój dzieci; ich bezpieczeństwo, higienę, dobre samopoczucie, kreatywne spędzanie czasu. Dzieci mają do dyspozycji dwa niewielkie ogródki z piaskownicą i dmuchanym basenem, z których rzeczywiście korzystają.
 
W Tup-Tupie podoba mi się indywidualne podejście do każdego dziecka, dzięki czemu przebywa ono w warunkach zbliżonych do domowych. Synek ładnie się rozwija, naśladuje starsze dzieci, uczy się zachowań w grupie.
Tup-Tup to również miejsce doskonale przygotowujące dziecko do pójścia do przedszkola, za cenę znacznie atrakcyjniejszą niż zajęcia przedprzedszkolne oferowane przez inne placówki. Klub jest czynny przez cały rok, także podczas wakacji co jest sporym udogodnieniem dla zapracowanych rodziców. Istnieje możliwość oddania dziecka pod opiekę w wybranym czasie w zależności od potrzeb.
 
Pani Kasia - właścicielka Klubu jest w stałym kontakcie z rodzicami, informuje o nadchodzących wydarzeniach, przesyła mailem zdjęcia dzieciaków, dzieli się spostrzeżeniami.
Cieszymy się, że zaufaliśmy Tup-Tupowi:)"

Hanna R.

Tags:

Zobacz jeszcze: