Co się ostatnio u nas dzieje?

Otóż, bardzo wiele. Z miesiąca na miesiąc dzieci są coraz starsze - nie da się ukryć! A co za tym idzie, z miesiąca na miesiąc mają więcej pomysłów na spędzanie czasu.

Dwulatki są mistrzami w rozmowach o ślimakach i wspólnych wyjściach na lody! Uwielbiają też robić mini SPA w postaci maseczek na twarz z jabłuszek, bananów i jogurtów... Stają się też niejako opiekunami młodszych dzieci i jak tamte zapłaczą przybiegają je "cacować" jak sami to określają 🙂

Młodsze dzieci są niezastąpione w śpiewach operowych - potrafią łapać naprawdę wysokie tony! Nieustannie pną się do góry podpatrując starszych kolegów - duma rozpiera, jak obserwuje się zdobywanie przez nich nowych umiejętności.

Wszystkie, jak tylko usłyszą domofon prześcigają się w tym, kto to idzie. Jedno woła: "moja mama idzie", drugie: "nie, to mój tata", a jeszcze inne: "to moja mama!!" To wygląda przezabawnie!

W upalne dni ochładzamy się w basenie - ile radości, kiedy pada słowo "basen", a ile krzyku, kiedy czas z niego wychodzić!

Jest bardzo wesoło! Kameralna grupa dzieci pozwala na przyglądnięcie się każdemu z nich z osobna i wyłanianie ich indywidualnych predyspozycji!

Tags: , , , , ,

Zobacz jeszcze: